Výrobní možnosti

Spolu s našimi partnery zajišťujeme výrobu dílů podle výkresové dokumentace. Staráme se o špičkovou úroveň kvality přesně podle představ zákazníka. Zaměřujeme se na malosériovou a kusovou výrobu frézovaných, soustružených a broušených součástí.

Zajišťujeme výrobu svařovaných konstrukcí se specializací na zpracování nerezové oceli. Podle požadavků zákazníka provádíme mechanickou montáž strojů včetně hydraulických, pneumatických a lineárních systémů a elektrokomponentů.

 

Používané technologie:

 • konvenční soustružení a frézování
 • CNC soustružení a frézování
 • elektroerozivní obrábění
 • broušení
 • dělení plechů laserem, vodním paprskem a plazmou
 • pálení profilů 3D laserem
 • ohraňování a stáčení plechů
 • svařování metodou TIG, MIG, MAG
 • kompletní zajištění tepelných a povrchových úprav
 • měření
 • montáž a testování funkčnosti