Poznejte nás blíže

Firma MS ProTech je založena jako rodinná společnost věnující se obchodní a výrobní činností ve strojírenství. Naším sídlem je pomezí Moravy a Čech, malá obec Radiměř, která se nachází zhruba 60 kilometrů severně od Brna. Využíváme dlouholetých zkušeností našich zaměstnanců tak, abychom nad očekávání splnili požadavky našich zákazníků. Na trhu vytváříme jedinečnou platformu založenou na kombinaci vlastní produkce a outsourcingu zakázkově vyráběných strojních dílů.

Při příležitosti výročí 5 let fungování firmy jsme pro Vás připravili výročenku děkujeme za spolupráci a těšíme se na další projekty na společné cestě. :-)

MS ProTech v kostce

Firma MS ProTech je založena jako rodinná společnost věnující se obchodní a výrobní činností ve strojírenství. Naším sídlem je pomezí Moravy a Čech, malá obec Radiměř, která se nachází zhruba 60 kilometrů severně od Brna.

Naše vize a hodnoty

Vztah k zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům bereme vážně a vidíme jej jako partnerství, na které se můžeme vzájemně spolehnout. Kvalita, spolehlivost a efektivita jsou pro nás klíčové pojmy.

Naše zodpovědnost

Kvalita je symbol úspěchu. Obzvláště ve strojírenství se pojem kvalita skloňuje velmi často. Staráme se nejen o to, aby zákazník dostal své produkty v požadované jakosti, ale ...